Eastern Wizards

Eastern Wizards

Eastern Wizards vision er at skabe konkurrencedygtige hold via talent udvikling, der skal kunne spille med hvor det er sjovest i Danmark. Derudover har vi et klar mål om at fremme interessen for eSport ved afholdelse af forskellige arrangementer rundt om i landet.

Active Players Stats
Player NamePositionMaps PlayedKillsDeathsAssistsKDA RatioCS pr minGold pr min
EW ReflextedTOP2261801072.17.54372.34
EW PsytracksJUNGLE2039861281.941.2304.91
Ja TjaaaaaaakJUNGLE0000000
EW KlisterMID22105741022.797.92415.88
EW MrRBAMID0000000
EW PanuADC2290911192.297.55414.08
EW HarmonySUPPORT2225772103.051.14255.8
Inactive Players Stats
Player NamePositionMaps PlayedKillsDeathsAssistsKDA RatioCS pr minGold pr min
League Championship Denmark CSD - Challenger Series Denmark
PosTeamScoreMatches PlayedMaps WonMaps Lost
1Egedal EsportEgedal Esport3413204
2Wicked GamingWicked Gaming2613168
3Serpent GamingSerpent Gaming25131810
4Horsens eSport BlackHorsens eSport Black23131611
5Eastern WizardsEastern Wizards1812914
6HIF eSportHIF eSport1513913
7Tricked Academy #2Tricked Academy #2913214
8IBeSIBeS312218
Fixtures

Visit website  Visit Facebook