Horsens eSport Black

Horsens eSport Black

Horsens Esport er et esporthold fra Horsens. Lige nu spiller vi League of Legends, CS:GO og Rocket League, men er klar på at udvide til flere spil.

Active Players Stats
Player NamePositionMaps PlayedKillsDeathsAssistsKDA RatioCS pr minGold pr min
HahsterTOP2485691102.828.22408.72
HE ZiphexJUNGLE1671431114.231.64376.5
AlkaiMID251091032043.036.94392.77
TricosADC125128664.178.5422.4
HârrySUPPORT2625962653.020.98256.39
TheMurphySUPPORT0000000
Inactive Players Stats
Player NamePositionMaps PlayedKillsDeathsAssistsKDA RatioCS pr minGold pr min
Slik FarmandJUNGLE2194571574.41.42374.86
League Championship Denmark CSD - Challenger Series Denmark
PosTeamScoreMatches PlayedMaps WonMaps Lost
1Egedal EsportEgedal Esport3714204
2Wicked GamingWicked Gaming2914188
3Serpent GamingSerpent Gaming25131810
4Horsens eSport BlackHorsens eSport Black23131611
5Eastern WizardsEastern Wizards2113914
6HIF eSportHIF eSport1514913
7Tricked Academy #2Tricked Academy #2914214
8IBeSIBeS313220
Fixtures

Visit website  Visit Facebook